vše o Parkinsonově nemoci

Přidejte se k Parkinson-Help z.s.

Zjistěte více o členství a benefitech

Kdo jsme

Seznamujeme širokou veřejnost s obtížemi Parkinsonovy nemoci, přispíváme ke zkvalitnění života lidí s touto chorobou a podporujeme komunitní život nemocných v regionech.  V těchto klubech naše členy čeká bohatý program na vyžití. Podporujeme činnosti pro nemocné a jejich blízké, pořádáme osvětové akce, edukační workshopy, pracujeme s odborníky z lékařských i nelékařských profesí, v neposlední řadě publikujeme.V současné době máme Parkinson-Help kluby v Ostravě, Praze, Rožnově pod Radhoštěm, na Karlovarsku a v Českém ráji. Více o klubech zde

Vydáváme členský čtvrtletník VLNY.

Spolupracujeme s Neurologickou klinikou 1. LF UK v Praze 2 v Kateřinské ulici a se všemi dalšími Extrapyramidovými centry v ČR, tedy ještě s centrem v Brně a v  Olomouci.

Extrapyramidová sekce České neurologické společnosti České lékařské komory Jana Evegelisty Purkyně vyjádřila naší činnosti podporu.

Parkinson-Help z.s. získalo v 10. ročníku, soutěže Česká cena za public relations Parkinson-Help z.s. dostala 3. místo v kategorii Společenská odpovědnost.

Jsme členy Europan Parkinsons´ Disease Association (EPDA).

 

 

Podporují nás

Parkinson-Help z. s. © Copyright 2014 OLD: záložní verze Based on Frontier Theme