vše o Parkinsonově nemoci

Přidejte se k Parkinson-Help z.s.

Zjistěte více o členství a benefitech

Celková činnost

Projekt  P-A-R-K-I

je komplexní projekt naši činnosti.

P-podporovat šíření osvěty o Parkinsonově nemoci.

A-apelovat na instituce, organizace a jedince, kteří mohou přispět ke zlepšení kvality života nemocných s Parkinsonovou nemocí.

R-radit prostřednictvím odborné poradny – neurologické, psychologické, psychiatrické a pacientské čerpající z dlouholetých zkušeností s životem s nemocí.

K-komunikovat s nemocnými, jejich blízkými, odborníky a všemi zájemci o tuto nemoc.

I-informovat o Parkinsonově nemoci nejen na webových stránkách
www.parkinson-help.cz
, ale i na veřejných akcích a publikovat v periodikách.

Postupně pracujeme na jednotlivých částech projektu.

Vypracovali jsme přednášku (kurz s workshopem) pro ošetřující a pečující o nemocné Parkinsonovou chorobou „Žiju s Parkinsonem“. Téma je podáváno z pohledu nemocného, obsahuje neocenitelné tipy a rady z praxe. Přednáška je obohacena krátkými videoukázkami a je aktreditována MPSV č. 2013/1347-PC/SP/PP.

Medializujeme problematiku PN v časopisech Residenční péče, Sociální služby, Medical Tribune, Svět neziskovek a v časopise Florence.

Jsme členem: AVPO, European Parkinson´s Disease Association (EPDA), Koalice pro zdraví, NRZP.

Zúčastnili jsme se: NGO Marketu, komunitního plánování Prahy 10, v Lázních Luhačovice XIII. Ročníku extrapyramidových onemocnění, Akademie pacientských organizací, diskuzí a vzdělávacích akcí.

Spoluorganizovali jsme: Pochod Moravským Slováckem, Parkinson nezná hranic, Záběhlické koulení, On-line semináře a přednášky pro pacientské a neziskové organizace.

Podporují nás

Parkinson-Help z. s. © Copyright 2014 OLD: záložní verze Based on Frontier Theme